Apartamenty Baska Voda

Dom oferuje 4-y apartamenty (A1, A2, A3 i A5) 3 gwiazdkowe dla 2 +2 osób, jeden apartament typu studio (A4) dla 3-ech osób, jeden apartament typu studio (A6) dla 2 osób oraz małe pokoje dwuosobowe.

Na pierwszym piętrze zlokalizowane są apartamenty A1 i A2 z przeznaczeniem dla 2-4 osób. Mają one pokój z podwójnym łóżkiem, w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią i rozkładaną sofą, klimatyzację, łazienkę, telewizję satelitarną i duży balkon - taras z miejscem do siedzenia. Na tym piętrze znajduje się również małe studio A6 – przeznaczone dla 2-óch osób wyposażone w podwójne łóżko, łazienkę, małą prowizoryczną kuchnię, TV satelitarną, klimatyzację i taras z miejscem do siedzenia.

Na 2-im piętrze znajdują się apartamenty A3 i A5 przeznaczone dla 2-4 osób. Każdy z nich posiada pokój z podwójnym łóżkiem, w pełni wyposażoną kuchnię z jadalnią i rozkładaną sofą, klimatyzację, łazienkę, telewizję satelitarną oraz balkon - taras z miejscem do siedzenia. Na tym piętrze znajduje się również studio A4 przeznaczone dla 3-ech osób, z podwójnym oraz pojedynczym łóżkiem, w pełni wyposażoną kuchnią z jadalnią, klimatyzacją, łazienką, telewizją satelitarną oraz balkonem z miejscem do siedzenia.

więcej

 

                               

Nowoczesna treść + Tradycyjny wygląd

Nowocześnie urządzone apartamenty zbudowane w tradycyjnym układzie zapewnią Państwu komfortowy pobyt. Wybierzcie zakwaterowanie w jednym z 6 apartamentów, które są usytuowane na 1-ym lub 2-im piętrze lub w pokoju na parterze. 

Relaks taras / balkon

Podczas każdej części dnia lub nocy, będziecie Państwo mogli spędzić relaksujące chwile na balkonie/ tarasie z widokiem na góry, Brac, Hvar, Peljesac ... 

Wnętrze regularność

Nasze wnętrza przystosowane są do komfortowego wypoczynku zarówno przy krótkich jak i długich pobytach naszych gości. Ergonomia wyposażenia pogłębia odczucie komfortu we wszystkich dostępnych pokojach i apartamentach.

Adres

Apartmenty Baška Voda
Slavica Lešić
Put Kapelice 3
HR-21320 Baška Voda
HRVATSKA - CROATIA - KROATIEN
CHORWACJA

Kontakt

gsm: +385 (0)91 2753 730
e-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.